| Yousosweet a întrebat:

Funda! Ce poate sa insemne daca un baiat mereu cand ma vede prin oras si eu sunt cu mai multe fete, se uita insistent dar doar la mine? O data cand eram in spatele lui la o trecere de pietoni era cu niste baieti se tot intorcea sa se uite la mine, ba chiar la un moment dat s-a intors cu totul, si in timp ce mai vorbea cu ei, se mai uita la mine. big hug big hug big hug

Răspuns Câştigător
| Cristi_Sporiș_1994 a răspuns:

Astea sunt clar semnale de atractie.
Daca si tu il placi eu cred ca poti intra in discutie cu el si sa va cunoasteti mai bine. Mult succes si Sarbatori fericite!

3 răspunsuri:
| deepinlovewithyou a răspuns:

Inseamna ca te place, si ca vrea sa intre intr-o discutie cu tine. Daca se uita NUMAI la tine si nu la celelalte fete, are o atractie aparte pentru tine. Daca tu crezi ca merita baiatul, intra in discutie cu el, si vezi ce iese. Ai grija, ca unii baieti sunt nesimtiti. Bafta big grin

| WhiteHaT a răspuns:

Păi depinde cum arăți tu... Dacă ești așa "bună" e foarte normal să se uite la tine... Și eu m-aș uita smug

| AlfredMertesz a răspuns:

Probabil ti-a cazut un leu din buzunar si vroia sa-l inapoieze. Intoarce-te brusc si urla la el "NU ITI VREAU BANII!". Asta il va intriga si vei porni o conversatie cu el.