| oanaoanabr a întrebat:

Funda! Hei TPU,sunt foarte confunza in legatura cu o fostă relatie de-a mea.tin sa mentionez ca sunt bi si am fost cu o fata,care nu era din orasul meu, dar ne vedeam cand aveam timp. Am fost vreo 9 luni cu tot cu certuri,dar acum nu ma inteleg,niciodata nu m-am simtit atrasă fizic de ea,e putin mai grasă si e de 'moda veche' ceea ce pe mine a ajuns sa ma dezguste. Dar totusi am momente cand imi pare rau ca ne-am despărtit,desi tinem legatura,vorbim zilnic.tin sa mentionez ca si-a pierdut virginitatea cu mine,stiu ca pentru unii dintre voi e ciudat, dar vorbesc serios.

Răspuns Câştigător
| HiddenWorld a răspuns:

Nu ar trebui să fii cu ea doar din milă sau că te simți vinovată. Desigur, puteți rămâne prietene, să vorbiți în continuare, dar din câte ai zis, nu vrei o relație cu ea.Succes!

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Si cand te-ai culcat cu ea si ai fost in al noulea cer, nu te-a desgustat? Iata ceea ce inseamna ipocrizie, fie ca esti sau nu "bi"!

| oanaoanabr explică (pentru neutrino):

Nu am fost in al nouălea cer, a fost destul de ok, atat.

| Oana92 a răspuns:

Da-i pace! Merita ceva mai bun ca tinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oamenii se mai schimba. Tu ai devenit superficiala. Viata merge inainte.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Mmm interesant happy
Ai un mesaj din partea mea.

| NorbIdk a răspuns:

Si care e intrebarea aici?

| oanaoanabr explică:

Voi ce ma sfatuiti? Sa mai fiu impreuna cu ea sau nu, avand in vedere cele spuse mai sus si faptul ca uneori ma dezgustă.