| as12zx34qw56 a întrebat:

Funda! Imi place foarte mult de un baiat, ne intelegem bine, dar tot timpul prietena mea se da la el incercand sa ma faca geloasa. Am vorbit cu ea dar a spus ca doar incearca sa ma combine cu el. Nu o cred! Ce sa fac, imi este frica ca el se va indragosti de ea si nu de mine?

Răspuns Câştigător
| Riki123riki123 a răspuns:

Fata aia sigurat nu iti este prietena adevarata. Sigurat vrea sa filtreze cu el pentru a te face geloasa. Sper ca am ajutat.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Indiferent de ce vei face, baiatul va alege fata pe care o doreste. Se pare ca are de unde.

| pisicutzamik a răspuns:

Fata asta nu e prietena ta, ai grija ca o sa ti-l fure, taie-i elanul din prima nu-i mai permite!