| KitTY_2644 a întrebat:

Funda
incerc cit mai succint.
k43. am fost cu un baiat. ne-am certat. dar el nu imi arata ca-i pare rau. deste citeva zile imi scrie verisorul lui care vine foarte des la el. eu ii raspund tu nu vrei sa te pricalesti? el imi zice nu. apoi imi mai zice ca fostului ii pare rau ca ne-am certat. am vorbit aseara cam o ora.si eu iarasi il intreb tu nu vrei sa te pricalesti de mine? nu cunva ti-a zis verisorul tau? eu raspunde ca daca dorea sa se pricaleasca nu mai vorbea cu mine la mob. ce pot sa cred acel care m-a sunat ma iubeste sau acel ce m-am certat?

2 răspunsuri:
| effect a răspuns:

Nu trebuie sa pui suflet in fiecare cearta
Vei vedea de a lungul vietii cand vei mai avea relatii ca certuri vor fi mereu
Uneori apar din prostii,uneori sunt mai serioase,dar niciodata nu le poti impiedica sa apara
Incearca sa gandesti mai la rece si sa nu pui suflet in tot
Poate lui ii pare rau dar baietii de obicei unii sunt mai reci si nu arata chiar totul,asa cum arata fetele,cum se streseaza fetele, ei nu sunt asa
Eu zic sa incerci sa te impaci cu el, sa mai inchizi uneori ochii la certuri si sa gandesti mai la rece :-)

| SuperChocoCherry a răspuns:

Pai.nu stiu ce sa zic.sigur in adancul sufletului ii parea rau.stai linistita. poate nu vroia sa se arate ca e suparat si s`a aratat nepasatoor.asa fac baietii! frustrated.dar.nu stiu ce sa zic si pe cine sa crezi.ar fi bine sa ii pui fata in fata si sa ii pui sa recunoasca.sau sa faceti o conferinta pe messenger!happy. cred ca ar fi bine:d.