| alexandra_5218 a întrebat:

Am un baiat la bloc si il cheama ionut il iubesc nespus de mult are 14 ani iar eu 11 ani credeti ca ma place mi-a desenat inimi si m-a sarutat odata pe gura la adevar provocare procent sau inchisoare? oare ma place. Funda+vot

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Nu,imi pare rau sa te dezamagesc, dar e putin probabil, mai ales la varsta asta se uita dupa dom'soare mai mari ca el.

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Of,stai mai cumintica!
La 11 ani, poti cel mult sa visezi asa ceva, practica o incepi mult mai tarziu si ai timp TOATA viata!

| vladmR a răspuns:

11 ani!? Eu zic sa iti vezi de papusi.
Tu nu stii ce inseamna dragostea ci doar presupui ca ai iubi/place acea persoana, dar de fapt tu doar VREI/AI NEVOIE sa iubesti/placi, nu o faci cu adevarat!

| AnemonaP a răspuns:

Iubirea nu are varsta alexandra,cred ca s-ar putea sa te placa,sau poate a facut asta doar la misto, ca a fost provocat, ce mai bine ar fi sa vb cu el!

| marina11 a răspuns:

Da...ca de obicei urasc copii care se exprima gresit spunand `iubesc` in loc de `plac`.si nu nu te place.iti spun 100% tongue

| ARSENÁL a răspuns:

Pufosenie mica, fii sigura ca te iubeste love struck

| Madyyyy a răspuns:

La varsta, si la ce fata ai sigur nu te place...sad

| dany_2098 a răspuns:

Pupa carte cu fata aia de @@@at si ala de 14 ani nu te place 100%

| Denyy233087 a răspuns:

Eu nu cred ca te place totusi are 14 ani... Daca vrei sa fii cu, cineva mai bine gaseste-ti un baiat de 11-12 ani care sa te placa asa cum esti tutonguetongue

| bee0 a răspuns:

Mai intai pupa cartea, dupa baietii! :-))