| KitTY_2644 a întrebat:

Funda. pling de o ora. iubesc un baiat... dar el a participat la dragobete cu o prietena de a lui. nu vreau sa ma despart cum sa fac?

8 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

A participat la dragobete? wtf?

| NoChanceForUs a răspuns:

Continua sa plangi, asteptam sa ramai fara sare in organism.(Chiar crezi ca se merita?)

| Ciprian a răspuns:

Vorbeste cu el. E singura solutie.

| Shagun a răspuns:

Vorbesti cu el ( daca nu ai curaj fa-o pe mess ). Poate ea nu era iubita lui. Poate e singur.
Daca ea e iubita lui, imi pare rau sa o spun dar "nu vreau sa ma despart" ma face sa spun ca nu ai ce sa faci.
Poate ca ii arati ca il iubesti si cand se desparte de ea va fi cu tine.

| BuBu_6079 a răspuns:

Daca nu a participat cu tine probabil are vreun motiv...decat sa plangi mai bine ai vorbi cu el, i'ai spune ca te'a deranjat ce a facut si i'ai cere explicatii! Le meriti! Daca nu ti le da sau evita inseamna ca relatia voastra e pe sfarsite...

| MariusDeejay a răspuns:

Da poate nu merita sa plangi pentru el te-ai gandit la treaba asta?

| DjSmoKEE a răspuns:

Nu mai plange atat pentru o persoana care nici macar nu a tinut la tine. Baietii vin si pleaca gasesti altul iar prietena o sa pateasca la fel... nu mai plange ca asa nu rezolvi nimic.

| whiterose_5684 a răspuns:

Cum sa nu vrei sa te desparti?
Tu te auzi? A participat cu alta la dragobete si tot tu plangi ca nu vrei sa te desparti de el.El o sa zica ca...pnm nu stiu ce nu stiu cum si iar o sa-ti faca faza asta si iar si iar si tu dupa el...