| AndyZ a întrebat:

FUNDA..Salut TPU! Am 14 ani si am inceput sa ma masturbez de ceva vreme si am observat ca nu ejaculez..decat apare ceva asa transparent si lipicios..am vreo problema?

Răspuns Câştigător
| Ionut_Alin_Neagu_1994 a răspuns:

Nu... este ceva normal... nu iti face griji; cu timpul o sa devina alba.

4 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

Nu ..inainte de ejaculare glandul este umezit de un lichid mai transparetn o sa stii cand ejaculezi pentru ca are alta consistenta lichidul iar senzatiile sunt mult mai puternice.

| crack123 a răspuns:

Da, o freci prea des...

| crys23 a răspuns:

Nu ai nici o problema.O sa devina alba putin cate putin. big grin

| Werimar a răspuns:

Nu ai nicio problema, stai linistit.