| DiukOAlta a întrebat:

Funda.Va rog. Is de 3 zile cu un baiat si cand l-am intrebat daca ii place de siliconata de colegamea i-am zis sa imi zica in fata daca da sau nu si o zis ca da, iar apoi o dat sa o sarute pe colega mea, dar ea nu l-o sarutat, nu o vrut.Ma simt ca o carpa.Toti spun ca ma iubeste si ca o vrut sa isi bata joc de ea, dar eu cred ca si-a batut joc de mine. Voi ce credeti? Va rog mult, un sfat.Credeti-ma ca sunt distrusa!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Si era greu sa-l inhati pe prietenul lui cel mai bun si sa-l pupi si tu o data, asa, sa vada si el cum e?!?
Nu te consuma pentru o relatie de numai 3 zile,oricat de mult te-ai luptat sa fii impreuna cu el!
Respecta-te,serveste-i un ignor total,priveste-l rece si cu indiferenta si cand te intreaba ce ai,trimite-l la respectiva siliconata,tu n-ai nevoie de el!
E imatur si neserios, chiar nu cred ca-ti trebuie asa ceva langa tine!
Ai vrut sa fii cu el, i-ai dat aceasta sansa si el a calcat-o in picioare.Asa ca,iubeste-te pe tine mai mult decat pe el si nu-ti mai lasa sufletul sa planga!
Prima noastra mare dragoste ar trebui sa fim noi insine,am suferi mult mai putin, crede-ma!
Zambeste si hotaraste ce faci intotdeauna, asa incat sa iti oferi privilegiul sa plangi numai de bucurie!happy

7 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Cred ca isi bate joc de tine dupa cum se comporta n`ar trebui sa faca asa ceva mai ales de fata cu tine.

| DiukOAlta explică (pentru vάĝàвøήτ):

Pai,faza e ca mi-a zis colega mea ca vroia sa o sarute si m-am interesat si nu s-au sarutat...da oricum, inima mea e facuta prafstraight face

| Mann02 a răspuns:

E un lucru mic, daca nu merge cauta-ti alte chestii de facut si lasa-l pe el in pace...

| Passions a răspuns:

Nu prea îmi pot imagina de ce majoritatea băieţilor sunt aşa.în fine oh go on! Eu spun că ar trebui să vorbeşti cu el şi să-i spui că tu nu eşti jucăria lui,fă.l să înţeleagă că o relaţie la început nu înseamnă să se dea la toate fetele. Respectul lui pentru tine ca fiind iubita lui unde e? Doar trebuie să te gândeşti bine,şi să vorbeşti cu el,dacă tu simţi că îşi bate joc de tine, nu ai decât să te desparţi de el. Ştiu! E al dracului de dureros să auzi asta, dar nu trebuie să ajungi cârpa nimănui! Baftă iubita.kiss!

| meriuss a răspuns:

Eu zic sa-ti cauti altul

| BigCode a răspuns:

In primul rand nu are rost sa te simti distrusa pentru o relatie de 3-4 zile. Daca esti cu el numai de 3 zile si deja nici nu ezita sa iti zica ca ii place de alta nu mai are rost sa stai langa el. Gaseste pe cineva care te apreciaza.

| Byscu a răspuns:

Dai papuci imd ca isi bate joc de tine eu in loku tau il si batean