| DiukOAlta a întrebat:

Fundaa.Va rog. Is de 3 zile cu un baiat si cand l-am intrebat daca ii place de siliconata de colegamea i-am zis sa imi zica in fata daca da sau nu si o zis ca da, iar apoi o dat sa o sarute pe colega mea, dar ea nu l-o sarutat, nu o vrut.Ma simt ca o carpa.Toti spun ca ma iubeste si ca o vrut sa isi bata joc de ea, dar eu cred ca si-a batut joc de mine. Voi ce credeti? Va rog mult, un sfat.Credeti-ma ca sunt distrusa!

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Vai de tine ce distrusa esti! Cum adica esti distrusa? Si cum adica esti de trei zile si el te si iubeste deja? Ce repede te iubeste adica ce repede a luat nastere acest sentiment in sufletul lui ca e cu tine de trei zile si gata te si iubeste! Uite vreau sa ti zic ceva dar mi e sa nu te distrug si mai rau! Mai fetit o sti ceva cred ca si a batut joc de amandoua asculta ma pe mine ca am o varsta iar tu sigur esti extrem de mica si mai ales imatura dar sigur ai o varsta destul de fragila nu i asa? Asa ca mai bine uite l pe acel Harap alb si vezi ti mai bine de copilaria ta pina nu te va distruge de finitiv asculta ma ce ti spun iti vei aduce aminte de mine crede ma si de vorbele mele uita l acum cit mai ai timp! Ca nici nu l cunosti macar daca ai stie ce i poate pielea! Daca el a fost in stare sa se de a la alta in fata ta iti poti dai seama ce face cind nu i linga tine? Doar la asta sa te gandesti ce face el cind nu i langa tine daca el a facut asa cind era cu tine dar cind nu i prin preajma ta! Vai vai ce se distreaza el cind nu i cu tine!laughing))asa ca tu alegi tu singura te distrugi si nu el el se comporta precum ii place si cum vrea tu singura iti alegi viata si faci ce vrei cu tine! 1. ori ti o distrugi ori 2 iti faci viata frumoasa! Ce alegi? Sa ai grija de alegerea care o iei!

| Dia007 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa il lasi, sincer. Daca a facut faza asta de fata cu tine, nu merita! Poate ca o despartire sau o pauza de cateva zile iti va arata daca te vrea sau nu. Pune-l in situatia de a nu vorbi cu el si sa vezi cum reactioneaza. Daca vine la tine si te cauta de 2-3-4-5 ori, inseamna ca te vrea pe tine, daca nu vine, inseamna ca nu se merita si e bine sa iti vezi de viata si sa te uit dupa alt baiat.
Asta este doar parerea mea. Decizia o iei tu dupa cum simti si ce iti dicteaza sufletelul. Ai grija de tine!

| MasterYoda a răspuns:

Noi credem ca esti proasta

| DiukOAlta explică (pentru MasterYoda):

Si de ce ma rog? Ca i-am dat o sansa?

| MasterYoda a răspuns (pentru DiukOAlta):

Nu, asa esti, in generalwinking