| anonim_4396 a întrebat:

Funda + vot am o prietena de 6 luni si nu am avut relatii sexuale niciodata, ea mereu zice ca nu-i pregatita, si i-am spus samii zica daca nu e virgina, sa nu faca finta ca e virgina si pe urma sa ma conving ca nu-i asa,,,,,, si acum zilele astea mea scris asta...[21:49:15] Pietro: imi zici?
[21:55:22] Victoritza: faza cu dragoste eu avea sa fac sau de fapt aproape am facut dar am ramas virgina fiindca m-am oprit si nu a dovedit aproape nimic baiatul ala si dupa imi era rusine j el ma lepadat zicind la toti ca el a facut dragoste cu mine si a trebuit sama duc la ghincolog fiindca eu stiam ca nu ma dezvirginat ca n-am facut aproape nimic wopshim mei sila samai aduc aminte de minciunile alea
[21:55:28] Victoritza: da is virgina
[21:55:41] Victoritza: sper ca o sama inetelegi da daca nu nu

ce credeti e virgina ori nu?

plizzz

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar ce atata stres daca e sau nu virgina nu pricep frustrated.
Va credeti mai speciali daca sunteti " primul ".
Afurisitu ala de himen poate fi elastic si sa dati repede vina ca vai doamne nu ai fost virgina chatterbox, dar voi sa nu aveti nici o cunostinta.

Eu am fost virgina cand am sex cu unu ca sa ma dezvirginez, sa scap de grija asta " ca sunt virgina " si sa nu plang dupa primul cu care o fac. Tipu ma acuzat ca nu eram virgina cand am facut'o cu el pentru ca nu mi-a curs sange, si ce greu era sa priceapa ca himenul se putea rupe si cu un ob, eu folosind de doi ani laughing).
Mai era o faza rolling on the floor)), daca prima data nu am facut mai nimic si a doua oara m-am descurcat, inseamna ca m-am prefacut in prima seara si nu eram virgina laughing).

Deci baieti, mai calmi cu virginitatea, atata timp cat voi nu puteti sa dovediti daca sunteti sau nuwinking.
Doar sa ne facem noi pedofile si sa va luam de la 10 ani in primire, cum era pe timpuri parca thinking

5 răspunsuri:
| BlueHusky a răspuns:

E un cosmar crying(. Nu nu e. (cosmarul e de la ce si "cum" scrieti)

| yoanna11 a răspuns:

Eu cred ca da, dar oricum ce mai conteaza acum daca mai e sau nu? sunt anumite chestii care nu poate sa ti le zica si nici tu nu poti sa i le zici, asa ca nu mai conteaza acum.imp e sa fiti voi fericiti... dao incolo d virginitate laughing

| annna a răspuns:

Cred ca da...

| Suzzy_5903 a răspuns:

N-am inteles nimic din ce zice fetita aia laughing. Dar daca a facut, nu conteaza cat de mult sau de putin nu mai e.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca da.