| Annd a întrebat:

Sa ma razbun sau nu pe fosta mea prietena care m-a parasit, dar inca o iubesc.Roata s-a intors si vad ca ma cauta. Niste sfaturi, va rog. Funda

9 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

Doar laşii se răzbună. dacă o iubeşti de ce să o pierzi iar? fiecare merită o a 2-a şansă, vezi cum se comportă şi dacă e ok si lipsită de fiţe păstreaz-o, dar oricum niciodată să nu te cobori la nivelul ei, arată-i că eşti diferit si special. Te va aprecia pentru asta, baftă :*

| daassh a răspuns:

Asa am patit si eu, si apoi am respins-o in situatia ta m-am aflat si eu dar am respin-o pentru ceea ce a facut, merita, si satisfactia ca nu te poate avea e mai mare decat orice.Succes!

| Annd explică (pentru daassh):

Pai da. M-a parasit de mai multe ori, a profitat ca sunt bun si o iubesc. Dar mi s-a luat, sincer. Nu se ajunge nicaieri.

| daassh a răspuns (pentru Annd):

Exact asa si eu, la fel mi se intamplat si mie, cand esti bun lumea te ia de prost, asta e, eu ti-am dat o sugetie, acum lucrurile depind numai de tine.Succes!

| Kisie a răspuns:

Eu spun sa nu te razbuni pe ea cine stie poate o sa fiti din nou impreuna

| SoXiL a răspuns:

Iti raspund la intrebare cu alta intrebare... Daca o iubesti, de ce vrei sa te razbuni?

| Annd explică (pentru SoXiL):

Pentru ca m-a parasit, m-a mintit, si dupa un an jumate de relatie asa ceva devine inacceptabil. Aceste lucruri s-au repetat in trecut de nenumarate ori.

| hyshikansackha a răspuns:

Acum depinde:adica in ce sens sa te razbuni? Daca nu o mai iubesti respinge-o sa vada ca nu te mai intereseaza.