| youarebeautiful a întrebat:

FUNDA + VOT - Intrebarea mea are legatura cu un baiat cu care am trait extrem de multe insa nu stiu daca si el poate spune acelasi lucru.In fine.
De trei nopti il visez incontinuu.Prima data am visat ca l-am atins si ca el mi-a spus ca nu e bine apoi am plecat in oras impreuna. A doua data a fost ceva absolut minunat ceva care m-a facut foarte fericita dar nu stiu ce, am uitat. Iar in a treia noapte am visat ce nu avea nicio legatura cu el dar imi amintesc perfect ca pentru o fractiune de secunda am trecut pe langa el si l-am vazut pe holul scolii vorbind cu niste fete.
Asta e tot. Ce poate sa insemne asta? Mentionez ca e o poveste ft lunga ce se intinde peste 2 ani.Noi avem amandoi 16. Daca asta ajuta la ceva.
Multumesc, dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Buna! Tu te gandesti foarte mult la el, iar subconstientul tau lucreaza si produce aceste vise cu el. happy

2 răspunsuri:
| mihaibr11 a răspuns:

Buna! Incearca sa vezi ce parere are el despre tine, adica cum te vede el pe tine, in ce calitate apoi intr-un mod subtil da-i de inteles ca il placi. Visele sunt doar vise, cum spunea cineva aici e vb de subconstient. Ia-ti inima-n dinti si vb cu el. Peace

| bewer a răspuns:

Il iubesti mult si de asta se intampla in vise ce spui u...stai fara nici o grija nu cred ca se va intampla ce ai visat