| Dek a întrebat:

Funda + Vot
Maine o conduc pe iubita mea de la scoala pana acasa si nu stiu cum sa-mi fac curaj sa o sarutstraight face suntem impreuna de 2 saptamani si nu am sarutato incasadCum mi-as putea face curaj sa o sarut?

Răspuns Câştigător
| pink10 a răspuns:

Pai nu are de ce sa-ti fie teamabatting eyelashes E ceva normal si foarte frumos love struck Pentru inceput o poti saruta doar pe buze si atat big grin O sa fie un gest foarte frumos si pentru ea love struck Cand ajungi in fata portii sau unde sta te aropii incet si ii furi un mic sarut smug Cu siguranta o sa se gandesca toata seara la asta love struck Curaj! Nu te musca, e iubita ta love struck

Funda?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| kiss a răspuns:

Pai, iti iei inima in dinti si cand ajungi in fata blocului iti spui in gand " acum o sa o sarut" si o saruti. inchizi ochii si gata big grin e simplu, tii la ea, nu iti vine sa o saruti? atunci de ce sa nu o faci. totul va veni de la sine. happy

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Cand ajunge la usa casei... o iei in brate [ca un fel de salut de larevedere] si apoi pur si simplu :*
happy
Curaj! happy
Si ea vrea acelasi lucru happy

| Lovely a răspuns:

Pai dupa ce o conduci acasa, in fata casei vorbiti putin despre ziua voastra, urarile de noapte buna / o zi placuta in continuare. Ca sa iti faci curaj uite ce poti face: sarut-o pe obraz de vreo 2 ori( pe acelasi obraz) si intreapta-te usor spre buze. E simplu. Pt inceput poti aplica doar un pupic ( sarut include si limba) iar dupa restul vin de la sine! Succes. ai grija de tine

| Arcusor a răspuns:

Pai dupa ce o ei de la scoala o imbratisezi ii spui ca ti-a lipsit cand o duci acasa tine-o de mana poarta subiecte de discutii interesante,si daca se poate opritiva pe o banca sau ceva.Iar la urma cand te desparti de ea ii spui:Noapte buna (cum o alinti tu).Ne vedem maine.O pupi incet, tandru, senzual si ai grija ca sa nu ii bagi limba pana in marul lui Adamlaughing. Dupa ce termini procesul ii urezi somnic pufos si cam atat! Ia si sarut-o caci stai de ceva timp cu ea iar apoi sa nu te considera molau fii un pic mai indraznet si sigur pe tine

PSbig grinaca tie frica de sarutul cu limba impreuneazati mainile inmprejurul bazinului ei te uiti in ochii ei ii spui ca sunt frumosi iar apoi ii dai un sarut asa mai lung nu neaparat cu limba. Bafta

| emi29 a răspuns:

Daca iti vei planui, nu o vei saruta, totul trebuie sa vina spontan happy

| LOADING █████████99% a răspuns:

Buna!
Gandeste-te ca iti faci tie un bine.Ca daca nu o faci sunt sanse mari sa te lase baltastraight face. Asteapta momentul in care simti ca trebuie sa o faci, si fa-o! Nu astepta sa fie prea tarziu!