| selena_3794 a întrebat:

Fundita: buna am 7 ani si de curand mi-am facut analizele si pentru ca nu mananc mai nimic trebuie sa fac niste injectii in vena cu calciu cat de tare dor? imi este foarte foarte frica...nu stiu ce sa fac cand ma gandesc ma apuca plansul... vreun sfat?

4 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Stai linistita nu o sa doara happy Doar daca te gandesti tu la asta.e o simpla intepaturahappy

| lauthebest_8914 a răspuns:

Abia de simti ceva

| Danyelle_2065 a răspuns:

Nu o sa te doara mai deloc.Si eu am lipsa de calciu, si fac acele injectii...Ele au in compozitie si un mic anesteziant, deci n-o sa simti nimic

| selena_3794 explică:

Poate mai multe simple intepaturi...crying