| Aidutz a întrebat:

Fundita:*Buna! Voi ce telefoane aveti? Si cat costa? As vrea sa ma duc peste cateva zile sa-mi iau unul, ce imi recomandati? Scuzati-ma pentru categorie:*

Răspuns Câştigător
| Chauderitza a răspuns:

Buna Aidutz. Eu am Vodafone 555 Blue.Eu sunt multumita de el.
M-a costat 300 lei fara abonament.dar cu cartela;)
Uite o poza. http://www.google.ro/......tp?/imgres
Paaa-paa Aidutz. Sa ne spui ce telefon ti-ai luat! :*

| Aidutz explică (pentru Chauderitza):

Inca nu l-am luat dar iti multumesc:*

| Chauderitza a răspuns (pentru Aidutz):

Cu placerekiss

12 răspunsuri:
| raspunz a răspuns:

Http://www.orange.ro/oferte-speciale/index.html? #tab1
Samsung Wave575 - best deal varianta pe alb La Fleur pentru fetițe. E un telefon bun, se poate lua la liber sau la abonament, cu reducere în funcție de valoarea abonamentului.
E un telefon bune,

| ralusycretz a răspuns:

NOKIA X3. e foarte bun si dragut.
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Aidutz explică (pentru ralusycretz):

Acesta ce pret are?

| ralusycretz a răspuns (pentru Aidutz):

Eu am dat 580 lei cu tot cu card de 2 gb.

| SimoDR a răspuns:

Nokia E7.
Pret intre 150 si 300 de lei, depinde de magazin. E destept si frumos. Daca vrei detalii despre el, gasesti aici:
http://www.shopmania.ro/telefoane-mobile/p-nokia-e7-10488667#pps

| Cineva3 a răspuns:

Eu am LG bl20 este fain.http://telefonultau.eu/products/LG-BL20-New-Chocolate-Black.html aici costa doar 469 RON.Este chiar bun.Nu o sa iti para rau daca l-ai cumpara:):D:X Dai si Funda?

| RedArrow a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Gio. Am dat 600 de lei la Mega 6 dar costa peste 700 de lei

| Roxxanaaaa a răspuns:

Samsung corby sau Samsung galaxy s 2

| Kre a răspuns:

Iphone 4S, e un model superb, multi se intrreaba care e diferenta dintre iphone 4 si iphone 4S, diferenta e ca iphone 4S are mai multe optiuni...e scump insa il poti lua la abonament... e un telefon bun, bateria tine 2-3 zile,eu ascult muzica,navighez pe net,zi de zi, insa totusi, bateria tine 2-3 zile, daca nu 3, 2 cu siguranta. crede-ma e o alegere foarte foarte buna. laughing) nu vei regreta.

| Aidutz explică:

Va multumesc, dar un telefon pana in 3 milioane la liber nu stitilaughing?