| Andrada0025 a întrebat:

FUNDITA!
Sunt virgina... daca m-a atins 'acolo' dupa ce si-a atins penisul pe care era acel lichid produs de excitare, nu sunt sanse de sarcina, nu-i asa? Dupa am facut un dus fierbinte... vreau pareri. happy

9 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

E imposibil. happy

| j1NNNx a răspuns:

Nu, nu sunt sanse. Si nu are nici o legatura dusul cu sarcina. Si e bine sa zici ERAM VIRGINA, dupa ce te-a atins numai putin "acolo" s-a dus virginitatea la care tineai de 15/16 ani probabil.
Daca vrei sa mai faci sex sa faci protejat sa nu devii mamica big grin

| BlitzLikeXd a răspuns:

Not have sa ramai insarcinata

| RedDeath a răspuns:

Deci fie sperma, fie lichidul care nu e sperma, la baieti, ambele contin spermatozoizi. Daca nu ai ramas acum, stai linistita, data viitoare poate aveti noroc.
Nu faceti prostii fara sa va documentati mai intai!

| monykutza a răspuns (pentru RedDeath):

Daca ai mai citi si tu carti ai afla ca doar sperma contine spermatozoizi. Lichidul seminal nu contine, decat atunci cand a facut o ejaculare si la cateva minute s-a excitat din nou

| RedDeath a răspuns (pentru monykutza):

Eu am intrebat doctori si mi-au spus ca si scel lichid contine, doar ca, intr-o masura mai mica. As vrea eu sa fie macar ceva sigur la baietii astia!

| Valleria a răspuns:

De fapt poti sa ramii insarcinata si in timpul actului sexual nu numai daca termina in tine.

| Waffen18 a răspuns:

Nu sunt sanse sa fii ramas, stai calma!

| Florinel28 a răspuns:

Teoretic exista o mica sansa si anume daca tipul a ejaculat sa zic in ultimele 24h sau poate mai mult si a ramas lichid seminal pe uretra apoi vine acel lubrifiant natural de care zici si curata uretra, la fel face si urina. Din fericire sansele sunt foarte foarte mici, plus ca a ramane insarcinata nu e atat de usor cum crede lumea.