| Andrada0025 a întrebat:

URGENT! sad
Sunt virgina... daca m-a atins 'acolo' dupa ce si-a atins penisul pe care era acel lichid produs de excitare, nu sunt sanse de sarcina, nu-i asa? Dupa am facut un dus fierbinte... vreau pareri

6 răspunsuri:
| powergirl a răspuns:

A ramane gravida nu asa usor pe cum se spune a fi gravida se obtine daca face sex si lasa sperma in tine adica inauntrul tau daca doa te-a atins nu ai cum sa fii gravida citeste si tu pe internet ca e plin de astel de subiecte aveti internet la discretie si nici macar nu citesti pacat ca daca citesti iti va raspunde mult mai concret decat ti-am explica noi de te TPU.

| GabrielaIoana a răspuns:

Daca doar te-ai atins atunci nu ai de ce sa iti faci griji. Inceteaza totusi cu prostiile cand esti pregatita fizic si mintal o faci cand nu, nu o faci. Nu te juca cu asta.

| gelu1970 a răspuns:

Daca doar te-a atins si inca esti virgina, nu vei naste peste 9 luni. te-ai spalat bine?

| FatUglyVirgin a răspuns:

Fa tu esti proasta?

| Okkultist a răspuns:

Nu domnisoara.
Nu aveti de ce sa va faceti griji, va sfatuiesc ca pe viitor sa folositi prezervativul deoarece e o chestie buna...
Sperma trebuie sa fie introdusa in interiorul vaginului pentru a ramane o fata insarcinata. Dumneavoastra nu aveti de ce sa va faceti griji.
Puteti lua un test de sarcina, foarte ieftin. Dar acest lucru fiind in proportie de 99% degeaba.
Sper ca v-am ajutat, asta in urma informatiilor descris de dumneavoastra.
O zi frumoasa, cu bine!

| deliqventa13 a răspuns:

Fatuca.daca el iti baga sperma in nas asta nu inseamna ca vei ramane gravida. Daca sperma ajunge in interiorul vaginului, atunci da, fa-ti griji.