| KitTY_2644 a întrebat:

>FUNGA URGENtTT COlegul de clasa si mai fostul boyfriend doreste sa se impace cu mine si sa ne reintilnim. eu cind doream sa ma impac cu el nu dorise acum stau si ma gindesc.sa ma impac sau? + il iubesc ft mult. dar nu doresc ca asta sa se evedienteze.

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Nu stiu cum sa te sfatuiesc sad
sincer ti-as sp sa nu faci asta,dar cum de obicei acsultam mai mult inima si nu mintea...
incearca prin al mai amana,daca chiar are ceva pentru tine, sigur ti-o mai cere, daca nu nu ar trebui sa-ti para rau.macar sti ca ai facut asta pentru ca asa ai simtit u!
sa auzim de bine big grin

4 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Eu zic sa te impaci cu el. Bine.depinde si de ce v-ati despartit. Dar eu zic ca merita sa va impacati, daca spui ca il iubesti.

| anastasiiiiiiiaaaa a răspuns:

Eu zic ca da ar trebui sa te impaci cu el.In primul rand pentru ca exact cum ai zis si tu il iubesti foarte mult.In al doilea rand de ce nuthinking si in al treilea rand profita dar ai grija sa nu fii dezamgitabig grin.Succes! Funda?big grin

| Raul1 a răspuns:

Depinde cat il iubesti si cat il urasti il iubesti foarte mult e o alegere grea ti-as spune ca te poti impaca cu el \\ i orasti mai mult dect il placi? nu te impaca e alegerea ta eu ti-as zice sa te impaci mi-a luat ceva timp sa ma gandesc

| larya234 a răspuns:

Poate ca atunci nu era inca pregatit, si acum e.parerea mea e ca ar mai trebui sa ii acorzi inca o sansa. daca va iubiti reciproc nimic nu mai conteaza.