| 354 a întrebat:

Acum doi ani am stat cu un baiat care nu a tinut deloc la mine ba chiar a stat cu mine la baza sa isi bata joc de mine dupa un timp mi-a facut cunostinta cu un bun prieten de-al lui dar intentia lui era sa isi bata joc de mine amandoi. dupa un timp am ajuns sa il cunosc prin intermediul fostului prieten ba chiar sa stau cu eldar timp de un an am pastrat legatura prin tel pentru ca nu statea in acelasi oras ca mine dupa un an ne-am reitalnit chiar cand m-am reintalnit cu prietenul meu fostul ma tot ruga sa ne impacam ca tine la mine mentionez ca eram cu el in clasa ba chiar auzism ca plansese pentru ca imi zisese ca ii pare rau ca mi-a zis ca nu tine la mine eu in acel moment nu am vrut sa ma impac cu el teoretic nu dar practit da adica il lasam sa ma sarute decate ori vroia dupa un timp m-am gandit sa ma impac cu el pentru ca visasam cu o seara in urma ca o sa regret daca nu o sa-i zic sa ne impacam si atunci surpriza nu a mai vrut el acum intrebarea mea este De ce a vrut sa se impace cu mine daca in urme cu doi ani nu tinuse deloc la mine? De ce cand ia-m zis eu nu a mai vrut sa se impace cu mine? credeti ca tinut la mine?

Răspuns Câştigător
| valy07kdpv a răspuns:

354 crezy ca atynut la tine?
te anseli amarnyk
sex la posta ay auzyt?(scuze dar asta vroia cu syguranta)

4 răspunsuri:
| damav a răspuns:

Eu zic sa stergi totul cu buretele si sa o iei de la zero, dar nu cu el.Nu vezi ca isi bate joc de tine iar tu ii canti ni struna? Eu cred ca-ti doresti mai mult pentru tine, nu doar sa fi distractia lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca visezi cai verzi pe pereti si telenovele in viata ta.ala e un prost si tu naiva.cautati un prieten serios si apropiat care te iubeste si te respecta, si cu care te poti intalni si vorbi, nu unul care te da si prietenilor lui si te mai ia si el din cand in cand.

| WhiteWings a răspuns:

Dupa cum scrii pari sa ai in jur de 13-14 ani.esti cam naiva la varsta ta, te sfatuiesc sa iti vezi de treaba ca astea sunt copilarii

Răspuns utilizator avertizat