| fuckeveryone a întrebat:

Gemetele fetei din timpul sexului nu sunt involuntare mereu, asa-i? Cum e cazul in care fata prefera muta?

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

In majoritatea cazurilor apeleaza la gemete cand falseaza orgasmul

| bombonica22 a răspuns:

Oricum iti dai seama daca poate mima orgasmul...contractiile devin mai slabe sau inexistente.

| RAY a răspuns:

Fata poate sa se prefaca ca sasi satisfaca iubitul

| fuckeveryone explică (pentru RAY):

Eu eram interesata de cazul in care fata nu se preface. Mi se pare inconfortabil sa ragi fortat.

| RAY a răspuns (pentru fuckeveryone):

Cand atinge orgasmul scoate niste sunete de placere, banuiesc ca asta e mostenit de la stramosi nostri

| corbulalbrosu a răspuns:

Te asigur ca merita sa vizionezi cele 9 filmulete dar daca te plictiseste prima parte iti recomand sa vizionezi ultimele 2-3minute. Vei ramane surprins de ceea ce vei vedea. In caz ca le accesezi vizionare placuta. http://www.gandul.info/......35301.html

| minrest a răspuns:

Cand semnaleaza orice senzatie e parca te-ar crede ageamiu, asta nu e capabil sa simta ca imi place, sa vada pe fata, trebuie sa fac ca trenul sa nu creada ca am adormit. Dar sa lasam femeia sa faca cum vrea, e mare lucru ca ne-a primit in intimitatea ei.

| Oana92 a răspuns:

Ar fi bine ca gemetele respective sa fie involuntare. Pentru ca altfel e teatru.

Exista persoane care de fel sunt mai silentioase si altele care se forteaza sa ''taca''. Si fac asta fie pentru ca le este teama sa nu fie auzite, fie pentru ca sunt prea jenate (de ideea de sex, de sexualitatea lor, etc) si se tem sa nu ''zica'' ceva gresit.

Ah si da, daca gemetele sunt de tipul celor din filmele porno, cand tipele alea urla de zici ca le calca trenul pe degetul mic de la picior, sigur sunt voluntare. Si false in acelasi timp!

| Idkidk a răspuns:

Pot să tacă, dacă reuşesc. rolling on the floor

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Multe mimeaza orgasmul doar ca tu sa fii stapan pe tine ca faci o treaba buna si sa-i dai in continuare mai tare si mai tare