| anonim_4396 a întrebat:

Hai salut. In curand o sa fac cunostiinta cu bombonica prietene-i mele si m-am gandit sa cer niste sfaturi. Totusi, e prima oara, sunt sigur ca altii stiu mai bine.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Spartanul07 a răspuns:

Si care e intrebarea?

| neutrino a răspuns:

Bombonica de cand lumea, se suge. Daca ti-a placut mai iei una, daca nu, nu. De ce-ti trebuie experienta, daca fiecare are gustul lui?

| dasdsad a răspuns:

Da mai stiu... o excit bine si ma distrez cu ea.Nu ne afecteaza relatia ca noi vorbim de toate... asta nu e problema. In fine. mersi oricumwinking

| jacko a răspuns:

Cunostiinta cu ce?! laughing asa ii zici tu la pasarica? pai daca e bombonica, te invat eu. daca vrei sa fii AS si sa fii iubit, daca tot e bombonica, stii ce se face cu bombonica..se suge, asa ca bagi botul si apoi bagi si chestia aia ta dintre craci in ea, dar sunt sigur ca ea nu e virgina asa ca las-o pe ea sa -si faca treaba...laughing

| maiacharise a răspuns:

In primul rand e nevoie sa vorbiti de metode contaceptive pentru ca e ''nasol'' sa se lase cu urmari ce va privesc pe amandoi si aici ma refer atat la o srcina cat si la anumite boli cu transmitere sexuala( luati impreuna o decizie) apoi urmeaza un preludiu ( nu direct action ca in filmele xxx) trebuie sa va simtiti ''conectati'' unul cu celalalt fiind prima oara apoi totul vine de la sine... e o chestie care se poate explica tehnic, dar cu feeling-ul e ''pe simtite''winking..mult noroc