| alecsandrabubz09 a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi saptamana care vine ma duc cu pr mele in club pentru prima oara si nu stiu ce sa port adica am o idee cam ce as vrea sa port cu siguranta o rochita stamta ceva de genu dar am nevoie de sfaturi. + cum sa imi fac parul machiaj etc. Dau fundita la cel mai bun sfat :*:*

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai, ca sa te simti frumoasa, si in acelasi timp comoda, si in ton cu atmosfera clubului, iti recomand ori o rochita, ori o fusta mai scurta cu un tricou sau maieu [sau ce ti se pare tie ca se potriveste]. Parul, ai putea sa ti-l lasi pe spate, sau sa incerci sa-l prinzi intr-un mod elegant [un fel de coc sau doar o simpla coada in varful capului]. Pentru machiaj, nu lua ceva foarte strident. Un gloss, un pic de fard de ochi, rimel, creion si un pic de pudra si chiar fond de ten, ar fi de ajuns.
O zi buna si sper sa-ti fi fost de folos!