| adictedtoyou a întrebat:

Hay, Bunabig grin. Vroiam sa va intreb daca urmezi u tratament pentru puncte negre de la Clean&Clear, pot sa ma mai dau si cu fond de ten? sau trebuie pe parcursul tratamentului sa renunt sa ma dau?(raspundeti doar daca chiar stiti si sunteti in cunostintza de cauza) Ms anticipat:* FUNDAbig grin

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

BUna,eu cand am folosit diferite tratamente pentru cosuri si pct negre, nu am folosit fond de ten; pentru ca fondul de ten astupa porii si e posibil sa nu treaca punctele negre.Eu te sfatuiesc ca pe parcursul tratamentului sa nu te dai cu fond de ten,lasa-l pielea sa respure, sa fie libera si sa iti dispara cat mai repede punctele, nu nu folosi fond sa isi faca tratamentul efectul.

3 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Lasa porii aceia sa respire.Renunta la fondul de ten.Nu poti trai fara el?

| MadutzaB a răspuns:

Buna
Practic nu este indicat sa folosesti si fond de ten daca folosesti un tratament pentru ten.Acesta acopera toate imperfectiunile si punctele negre, dar in acelasi timp incetineste tratamentul. Daca nu tii neaparat sa iti dispara punctele imediat poti folosi si fond de ten.Acesta nu intevine cu nimic, doar incetineste.

| MaLinKa_1817 a răspuns:

Trebuie sa renunti sa te mai dai.pentru ca mai tirziu vor aparea complicatii funda?big grin