| totceconteazaaa a întrebat:

Hay, buna. luni am iesit afara cu un baiat din scoala mea care este cu2 ani mai mare decat mine. totul a fost ok la inceput, apoi brusc ne-am sarutat. iar apoi din nou si tot asa. apoi am vorbit despre relatii si din astea. eu intelesesm din chestia asta ca suntem impreuna. el m-a condus pana in fata portii, iar pe drum mi-a zis ca trebuie sa ne mai cunostem, ca nu putem avea o relatie. eu i-am explicat ca ma simt foarte prost, si a zis ca vrea sa ramanem cel putin amici. a zis ca o sa ne mai cunostem ca el ar vrea o relatie cu mine. ziua respectiva si urnmatoarea am mai vorbit pe mess, iar apoi nici macar nu ma mai baga in seama. mentionez ca inainte vorbeam foarte mult pe mess.

Răspuns Câştigător
| Skeez a răspuns:

Dupa mine nu cred ca el s-a implicat prea mult sau ca il intereseaza prea mult, altfel nu venea cu fraze gen,, nu putem fi impreuna,, chiar daca tu te-ai implicat si inca iti place de el mai bine renunta

Acum nu stiu ca, la fel cum a zis si CocZoRr, eu vad din pererspectiva unui baiat

Varsta (a ta sau a lui ) ne-ar ajuta totusi sa ne schimbam parea, logic ca nu ar ramane sfaturile valabile daca el are spre ex : 32 iar tu 30
Un exemplu prost dar ai prins ideea

Succeswinking

| totceconteazaaa explică (pentru Skeez):

Eu a 9 el a 11

| totceconteazaaa explică (pentru Skeez):

Eu clasa a 9 si am 15 ani jum si el e clasa a 11

| Skeez a răspuns (pentru totceconteazaaa):

Atunci ramane valabil ce am zis, incearca sa treci peste
poate o relatie noua te-ar ajutawinking

6 răspunsuri:
| MaddaaxDD a răspuns:

E doar un player, parerea mea straight face Stiu ca probabil te va durea, dar crede`ma. E mai bine sa pui punct acum decat sa te doara mult mai tare dupa aceea. straight face

| totceconteazaaa explică:

Ce sa cred despre asta?

| totceconteazaaa explică:

Pai si eu la fel am zis ca si-a batut joc si nu stiu ce si face: nu mi-am batut joc, m-am simtiti binestraight face. cand am auzit am innebunitstraight face