| Theo_Teo_1998 a întrebat:

Heeei TPU! Am o intrebare mai personala, deci daca esti homofob, te rog ignora asta.

De curand am intretinut relatii intime cu prietenul meu, iar el are mari dureri in partea de jos. Cum as putea ca pe viitor sa evit asta?

(Tin sa mentionez ca am folosit lubrifiant si cam toate masurile de protectie)

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Adică tu esti homo?

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Exact, ce e asa greu de inteles? happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Este si greu de inteles si de acceptat acest comportament deviant cand sunt atitea fete si femei frumoase pe pămint ei caută bărbati sa si satisfacă poftele animalice, rusine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

E o gluma, nu?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ai mare dreptate

| mihai69 a răspuns:

„are mari dureri în partea de jos"...
Mai exact, unde? Glezne, gambe, genunchi? Folosește și tu denumirile adecvate și dă mai multe detalii exacte. Crezi că la medic dacă îi spui așa ceva nu cade pe jos de râs? Și pe deasupra, nici nu ar ști despre ce poate fi vorba, până nu face un consult...

| SG1995 a răspuns (pentru mihai69):

Cred ca se refera la anus evident.

| mihai69 a răspuns (pentru SG1995):

Din păcate (sau mai degrabă - din fericire) în medicină nu merge pe „cred că se referă la... " „în partea de jos..." etc.
Poate fi orice - să fie vorba despre partenerul pasiv sau despre cel activ, să fie vorba despre penis, perineu, anus, testicule, prostată, colon etc. Ce zici de asta? Ai vreun diagnostic pentru fiecare?

| SG1995 a răspuns (pentru mihai69):

Nu sunt medic, dar din moment ce a facut referinta la iubefriant nu e logic ca problema la care se refera este reprezentata de anus?

| mihai69 a răspuns (pentru SG1995):

Absolut deloc.
Hai să vorbim în termeni de mecanică atunci, dacă nu ești medic: ai un piston care intră într-un cilindru, iar pe el sunt și niște segmenți pentru ungere, are și niște rulmenți care sunt între el și bielă etc. La un moment dat, auzi un scârțâit: de la ce este? care e piesa care nu mai e OK din tot acest mecanism? Și tot despre lubrifiere (sau lipsa ei) ar fi putut fi vorba, dar hai să eliminăm versiunea asta - ulei era din belșug. Așa pricepi cum devine chestia? și că nu se poate pune un diagnostic fără detaliile esențiale necesare?

| SG1995 a răspuns (pentru mihai69):

Corect, pentru o deductie perfecta e nevoie de mai multe indici.

| PetruZMihai a răspuns:

Nu cred ca din vina ta