| Fetitadulce a întrebat:

Buna am 12 ani si vreau sa va cer parerea. deci azi am fost dupa ore la prietenul meu acasa si dupa ce ne-am sarutat el mi-a bagat mana pe sub bluza, iar eu l-am lasat. dupa cateva minute a incercat sa imi dea jos pantalonii si mi-a zis ca vrea sa mergem mai departe dar ia-m zis ca mai bine o lasam pe altadata, iar el mi-a zis ca daca las iubi, atunci as face asta cu el. nu am facut-o, dar a zis ca daca chiar il iubesc, atunci ar trebui sa ii demonstrez asta. voi ce credeti...sa o fac cu el sau nu el are 15 ani.

16 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuu! Vai de mine! Eu am 14 ani si sincera sa fiu, nu m-as culca cu unu doar pentru ca mi-a zis ca asa ii demonstrez ca il iubesc. Ii poti demonstra asta si in alte felurihappyCrede-ma.Nu cred ca vrei sa te culci cu el, ca apoi sa-ti dea papucii iar tu sa ramai cu rusinea pe care el a lasat-o in urma.

Sfatul meu: Nu te culca cu nimeni pana nu te maritihappy

| MaDeclarFan a răspuns:

Imi pare rau ca ti zic asta, dar mai bine asa: el nu te place.Lui ii place doar ca esti frumoasa si incearca sa te santajeze zicand ca daca il iubesti ai face-o cu el.NU e adevarat. Daca el te-ar iubii, nu ti-ar cere asta.Eu zic ca cel mai bine e sa te desparti de el

| JuliaR a răspuns:

Copii fara copilarie.
toate lucrurile in viata au un rost. si, pe cuvant, sexul la varsta voastra nu are niciun rost. dar curiozitatea e mare. pacat ca nu discutati cu parintii vostri. esti fata, de ce nu discuti cu mama ta? o sa-ti spuna mai multe decat ar putea s-o faca oricine altcineva.
imi pare rau ca nu vedeti cat de frumoasa e copilaria. straight face

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Eu zic ca esti mica sa iti incepi viata sexuala la 12 ani mai asteapta ca mai tarziu o sa iti para rau, eu la varsta ta ma jucam cu copii cu mingea traiesteti copilaria ca ai timp sa faci si sex cand mai cresti. Mult succes pa pa.

| raluk27 a răspuns:

NU! Si nu te mai duce acasa la el dupa ore. Ii dai de inteles ca si tu vrei. Din ce povestesti e cam grabit. Chestia cu dovada de iubire e o prostie. Iar daca te condititioneaza "ori te culci cu mine, ori ne despartim", cu atat mai mult lasa-l. Oricum iti spune el pa dupa ce obtine ce vrea.

| ateuNEGATIV a răspuns:

Ala la 15 ani vrea doar sex lasa-l naibi draga si pune mana pe carte nu strica

| Lindaaa a răspuns:

Esti prea mica la tine pursisimplu hormonii iti joaca la cap el nu te iubeste prosta vrea sex ai 12 ani gandeste-te la invatatura lasa baietii! o sa regreti in primul rind organismul tau nu-i pregatit pentru asa ceva

| mirelushhh a răspuns:

Dar tu fetito la 12 ani ce cauti la un baiat acasa si pe deasupra il mai lasi si sa iti bage mana si pe sub bluza
PARINTII tai stiu pe unde umbli tu dupa orele de curs?
Halal de generatzia de acum...

| TweetyRebeLa a răspuns:

Eu am acum aproape 17 ani, dar iti spun sincer ca la 12 ani nici nu stiam sa sarutlaughing. Dar nu-mi pare rau. Cunosc persoane care s-au lasat pacalite si la varsta de 17-18 ani dupa relatii de cel putin 6 luni. Baietii si-au facut treaba si au plecat. Crede-ma ca baietii de acum sunt disperati dupa sex! Cauta fete micute pe care sa le pacaleasca pentru ca ei sa se dea mari mai tarziu. Da-i replica. Daca el te-ar iubi nu ti-ar cere asa ceva! Si la mine s-a intamplat la fel dar eu i-am spus exact asa: daca ma iubesti ma accepti asa cum sunt. Daca iti trebuie mai mult du-te si ia-ti alta si nu-mi strica mie copilaria. Baiat care sa moara din lipsa nu exista! Orice s-ar intampla nu ceda! Nu are intentii bune si vei regreta toata viata. E nepretuit sa faci la o varsta potrivita si din dragoste

| Ax a răspuns:

Nu o face. vrea numai sa te pacaleasca. dupa ce o sa te culci cu el o sa se desparta de tine si o sa te santajeze. virginitatea nu o mai poti cumpara dar baieti gasesti peste tot

| Pissy_Andreutzza_1997 a răspuns:

Asta e un santaj si mie mi s-a intamplat tot cv de genul eram cu un baiat de ceva timp si era vara si plecam la mare cu prietena mea cea mai buna si parinti iar el a spus ca daca plec la mara inseamna ca nu il iubesc si eu m.am despt de el
IMI PARE RAU CA TI.AM SPUS ASTA DAR TI.AM DAT UN EXEMPLU

| SilentScream a răspuns:

Nu o face. Data viitoare cand propune asta, spune-i si tu: Daca ma iubesti cu adevarat, nu m-ai pune sa fac asta.

| HappyWoLF a răspuns:

Si eu am 12 ani, si iti spun sa nu o faci si nu mai vorbesti cu el

| Ivanciuc_Mircea_1967 a răspuns:

Draga mea si eu sunt fata si am 12 ani! m-am sarutat cu prietenul meu de vreo cateva ori dar nu trebuie sa il lasi sa te atinga unde nu trebuie! el vrea numai sa se culce cu tine! sfatul meu este sa te desparti de el altfel o sa ai mari probleme! mai bine vorbeste despre asta cu mama ta! sper ca te-am ajutat! pa

| Vampyryta a răspuns:

Scumpa mea eu te rog sa nu faci asta el doar vrea sa abuzeze de tine intr-un mod neplacut te sfatuiesc sa lasi sexul deoparte si sa pui mana pe carte daca o faci acum cu el o sa regreti mai tarziu mai bine DESPARTE-TE DE EL!

| Danut_Paun_1990 a răspuns:

Tu chiar vrei asta la ani astia? mai bine invata, traiesteti copilaria, eu sunt baiat si nu sunt obsedat, un prieten de-al meu cand ieseam pe afara ca baieti se uita numai dupa fete, nu il lasa sa te pacaleasca si nu te mai du la casa la el ca poate te obliga, sper ca ti-am fost de ajutor big grin