| fisiiiiiiiiii a întrebat:

Heeey.Buna.Am si eu o problema ca sa spunem asabig grin.Eu plac un baiat de 1 an si ceva.Am fost cu el cam o luna si ceva. Dar dupa ne-am despartit asa "fara motiv" cum a spus el.Chiar daca o perioada nu am mai vorbit tot nu am incetat sa ma gandesc la el. Dupa am inceput sa mai vorbim, sa ne intelegem mai bine. A fost ok. Dupaia am auzit un lucru care m-a socat.Si mi-a spus chiar el ca incepe sa ma placa din nou si ca vrea sa se gandeasca mai bine sa nu ma faca sa ma raneasca. L-am lasat o perioada si l-am intrebat ce are de gand, sa imi spuna ca sa stiu si eu. Si a spus ca mai bine nu. m-am simtit bataia lui de joc.In fine sa spunem ca am trecut si peste asta.Acum ma inteleg ok cu el, vorbim, glumim etc. Dar am impresia ca se comporta cam ciudat.Nici nu mai stiu ce sa cred. Voi ce credeti? Va rog raspundeti. As vrea sa aud si parerea voastra. Dau fundita la cine imi da un sfat bun. promit love struck

Răspuns Câştigător
| Jesss a răspuns:

Lasa-l! Nu e pentru tine, un baiat care macar O DATA te face sa te simti o carpa nu merita NIMIC! Ar trebui sa stie din prima ce vorbeste. E un nesimtit daca ba zice ca te place si dupa ca nu mai simte la fel.

1 răspuns:
| fisiiiiiiiiii explică:

Mersi mult pentru sfat.cred ca ai dreptate.ai funditalove struck