| ciuky17 a întrebat:

Heei big hug

Am si eu o intrebare.

E un tip la mine la liceu, care mie imi place, adica mi.ar placea sa il cunosc. E mai mare ca mine cu un an, si nu stiu absolut nimic despre el, decat cum il cheama. Nu avem prieteni comuni. Nu are facebook.

Cum as putea sa intru cu el in vorba?
Va rog, dati-mi idei happy.
Mersi happy.

Răspuns Câştigător
| LoveDee03 a răspuns:

Pai iti poti scapa cartiele langa el si iti ceri scuze,si intri in vorba cu el(asta mereu merge)sau pur si simplu il saluti si faceti cunostinta,ai grija insa sa te observe si el, sa fi frumos aranjata sa mirosi bine si sa fii de treaba si mereu cu zambetul pe buze, succes!

4 răspunsuri:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Esti de groaza laughing rolling on the floor

| LittleAngellll a răspuns:

Buna eu zic sa intri in vorba cu el pentru ca nu e o rusine sa iti placa de cineva si nu trebuie sa iti fie teama sa vorbesti cu el. imprieteniti.va. si eu sunt in situatia ta. numai ca asta nu are nici netrolling on the floor si e cam praf ca nu am cum sa vb q el.
parerea mea este sa intri in vb q el. va imprieteniti...
poti intra in vorba q el intrebandul.l daca are culegere de mate/romana sau ce iti trebuie tie de cand era el acceiasi clasa ca tine...ii poti cere sa te ajute la anumite materii si etc te descurci tu. daca vrei sa te ajut mai mult da-mi un mesaj q id tau :*

| Evelyne13 a răspuns:

laughing chiar are scenariu...oh go on

| ciuky17 explică:

Da! superb scenariul waiting.
n.am nevoie de sfaturi din astea, dar oricum mersi ca ai incercat :*