| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de parerea voastra! Acum un an am fost impreuna cu un baiat pe care l-am iubit cu adevarat: cu el am avut primul meu sarut, prima mea imbratisare, etc[Am 14 ani], iar apoi eu m-am desparitit de el pentru ca consideram ca era prea copilaros si nu stia sa ma trateze cum trebuie, sa imi ofere cata iubire am nevoie! Era prea timid, NU se comporta urat cu mine, dar.El chiar ma iubea cu adevarat si acum inca ma mai iubeste, si stiu asta sigur pentru ca el este un baiat sensibil si atunci cand m-am desparitit de el ii dadeau lacrimile ( pe bune laughing ) M-a fost foarte greu sa fac asta.Dar cand ma sarutam cu el nu mai simteam acelasi lucru, deoarece eram cam suparata pe el fiindca nu se comporta asa cum doresc eu. Nu vreau baiatul perfect, pentru ca nici eu nu sunt fata perfecta, dar de ce nu imi oferea mai multa iubire ( nu am refer la dragoste prin bani, sau cadouri, ci gesturi ). Acum as vrea sa fim din nou impreuna cu el, insa nu stiu ce sa fac.E o poveste lunga aici.Si prietenul lui cel mai bun ma place, dar eu nu, iar pe chipul fostului se vede gelozie cand baiatul acela ( prietenul lui cel mai bun) se da la mine..sau ma saruta la adevar sau provoacare....Nu stiu ce sa fac,, Va cer doar parerea...stiu ca nu e locul potrivit aici.dar.
Mie mi se pare ca nu e deloc fericit cand il pup, sau il alint sau etc.desi el ma place(mentionez ca sunt 100% sigura de asta ) Nu stiu ce sa cred.
P.S. : Dati-mi un sfat. Vreau ca si baietii sa isi dea cu parerea. happy
Aaa si inca ceva, daca as gasi pe cineva mai " bun" ac el, dar care nu ma iubeste la fel de mult ca el, ce ar trebui sa fac? sa ma despart sau nu de el? ( in cazul in care am fi din nou impreuna ). Multumesc! Dau funda!

1 răspuns:
| Katerine a răspuns:

Uite ce pot sa iti spun eu ..nu are rost sa fii din nou cu el, odata despartindute cu el o sa te mai desparti din nou asta e 1 la mina, iar 2 am avut si eu un caz cv de genul asta si vreau sa-ti spun ca desi dupa cum zici ca acel baiat te place el nu va dori sa fiti din nou impreuna fiindca am facut si eu asa si cind am vrut sa il intorc inapoi nu mi-a reusit Dar. Iti zic sa incerci sa-i explici care a fost motivul din care a trebuit sa te desparti de el si zii sau da-i cv sfaturi cum ar fi mai bine sa se comporte intr-o relatie cu tine ))))Bafta.