| anonim_4396 a întrebat:

Heey happy. Am o mica mare problema. Sunt cu prietenul meu de 2 luni. Totul merge super ok intre noi. Daaaaar, cu fostul meu prieten aveam tendinta sa ma tot cert din cauza ca nu facea cum ii spuneam eu. Actualul, se comporta minunat cu mine, nimic de reprosat. Weekend-ul asta ne-am vazut (suntem din sate diferite) si sambata si duminica, iar duminica dupa ce-am plecat eu de la el, el a plecat in oras cu prietenii cam 2 ore jumate. Si nu inteleg de ce sunt asa de "geloasa" pe prietenii lui, ca nu sta toata ziua cu ei. doar la sfarsit de saptamana. Ce pot sa fac sa imi scot ideeile astea din cap? voi ati trecut prin asa ceva? Nu vreau sa ma cert sub nici o forma cu el. Mi-a promis ca nu ma va insela, si nu stiu de ce dar il cred (de obicei nu cred pe nimeni). Ce fac? un sfat? Funda + vot love struck

6 răspunsuri:
| Annim a răspuns:

Daca tot dai ordine baietilor cu care te intilnesti atunci cum oare te mai suporta el? Eu te-as omori daca mi-ai fi prietena happy. Trebuie sa ai incredere in el si doar atit. Daca poti baietilor, din pacate sentimentelor nu le poti da ordine si asta-i realitatea.,,, idee n-am de ce ti-am raspuns nu suport asa tip de fete Wathever: good luck si nu-ti iesi din minti, n-ai motive. =_= Bye bye happy

| neutrino a răspuns:

Crede-l pana te va insela!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie sa faca cum spui tu ca nu e catel si nici sclav

| AngelGirl5 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hehebatting eyelashes ce prost estibatting eyelashes. Fara suparare. daca esti mai greu de cap, ce pnm nu mai citesti inca o data intrebarea laughing?!

| anonim_4396 explică (pentru AngelGirl5):

Exprimate frumos ca e urat cum ai spus-o

| AndreeaIln a răspuns:

Dă-i libertate. Porbabil, cum și el îți dă și are încredere în tine așa trebuie să faci și tu. Ce are dacă iese cu prietenii? E băiat. Vrea și el să mai schimbe o vorbă, să mai râdă. Dacă îl vrei numai pentru tine, o să vă plictisiți repede de relație, așa că dă-i libertate.