| justmegirl a întrebat:

Heey Bad teacher este o comedie romaneasca? am citit pe mai multe siteuri si asa scrie dar totusi...eu nu cred... JUSTIN timberlake sa fie intr-un film romanesc?straight facestraight face

scuze pentru categorie

Răspuns Câştigător
| annonnimus a răspuns:

rolling on the floor Scuze pentru ras big grin. Nu "Bad teacher" este o comedie americana iar rolul principal il detine Cameron Diaz. Poate ei se refereau ca este o comedie tradusa in romana iar tu ai inteles romaneasca sau poate au gresit cei de pe site.

1 răspuns:
| Ataaaat a răspuns:

@TeenageDream Avataru' tau merge perfect cu persoana care a pus intrebarea. De google ai auzit? De imdb ai auzit? Numai de TPU stitii?