| anonim_4396 a întrebat:

Heey!puppy dog eyes
Acum un an m-am indragostit de un tip. Dar faza e ca ne stim doar din vedere. N-am avut tupeu sa vorbesc cu el [ sunt timida rau]
Si cand il intreb pe mess "cf" niciodata nu raspunde.straight face Am incercat sa vorbesc cu el sa gasesc subiecte comune. Dar nimic.
M-a sunat de 2 ori am vorbit ceva ceva dar nimic mai mult. Imi da like-uri la poze, comuri.
Cum ziceam. Daca nu il intreb "cf" el nu ma intreaba..si mai mereu cand il intreb nu raspunde.
Acum nu stiu ce sa fac.sigh Sa il uit sau nu?

Răspuns Câştigător
| BLeur a răspuns:

Bună Chrissyy :*.

Sincer, nu vrea nimic de la tine. Adică, nu simte nimic pentru tine, probabil are alte fete şi nu vrea nimic de la tine. Din moment ce nu te bagă în seamă, nu e prea prietenos. Sfatul meu? Sunt mulţi băieţi pe lumea asta, sigur îţi vei găsii tu băiatul potrivit care să te iubească şi să te facă foarte fericită. Crede-mă, mai devreme sau mai târziu se va întâmpla. Lasă-l în pace, nu-l mai băga nici tu în seamă, o să te bage el în seamă, mai devreme sau mai târziu.

Dacă mai ai nevoie de vreun sfat, dă-mi add : dnd5min_xd

| Roxana0606 a răspuns (pentru BLeur):

>big grin

| BLeur a răspuns (pentru Roxana0606):

Fundiţăă? puppy dog eyes

Dă-mi add dacă vrei, dnd5min_xd.

| Xtadelo a răspuns (pentru BLeur):

Ce se mai cer fundite pe aici whistling

| BLeur a răspuns (pentru Xtadelo):

Se ceer da, e criza :-s.

| Xtadelo a răspuns (pentru BLeur):

Tocmai d-asta!
E griza ---> nu funda --- > nu victorie devil

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Important este ca esti indragostita. Restul nu mai conteaza.

| crissu99 a răspuns:

Incearca sa te apropii de el imprietenindu-te cu gasca lui. stai langa el dar fa sa pare ca e numai o intamplare.atinge-l...pune o fata sa te impinga in el ca sa ii atragi atentia si seara cand pleci intreaba-ll daca intra pe mess.il intrebi ce face si poate asa raspunde.