| L2tbx a întrebat:

Heey va rog ajutati-ma si pe mine! Imi place de un baiat de care le place multor fete, dar aproape toate stiu de la mine de el.in fine...nu stiu cum sa ii zic ca imi place de el, nici nu stiu ce sa vb cu el pentru. ca sunt foarte rusinoasa! Deci nu stiu ce sa fac si cum sa vorbesc cu el! Va roog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Myst3ry a răspuns:

Incearca sa te imprieteneti cu el pentru inceput,ca sa scapi de frica asta, si apoi ai sa vezi ca o sa iti fie mult mai usor sa ii spui ce simti pentru el. Si lasa teama la o parte ca nu prea rezolvi multe treburi cu ea! Fi directa, de pierdut nu ai nimic, numai de castigat eventual. Succes! :*

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ar trebui sa fi mai ambitioasa, sa te gandesti ca frica nu te ajuta daca vrei sa obtii ceva in viata.

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Deci parerea mea e incearca sa i afli id ul mess...si atunci totul o sa para usor! il intrebi ce i place sa faca in timpul liber ce muzica prefera aproba-l chiar daca tu n-ai habar de ce zice el acolo, si pe urma o sa iti fie mai usor sa intri la scoala in vorba cu el happy incercarea moarte n-are!

| Diana0987 a răspuns:

Paii depinde unde va aflati. Uite de exemplu daca va intalniti undeva in parc poti sa il saluti sa il intrebi ce face.Mai vorbiti si voi ceva pe acolo si dupa ii spui e cea mai sigura cale il rogi sa te asculte un moment si ii spui, e mai bine sa ii zici tu decat sa afle de la altii! Succes cu baiatul! happy