| Alina_6295 a întrebat:

Imi place de un baiat dar nu stiu daca lui ii place de mine desi se mai uita la mine cind il vad dar odata l-am salutat dar el nu mi-a raspuns ce sa fac ajutati-ma va roog!

Răspuns Câştigător
| Timmotey a răspuns:

Nasol daca el se uita la tine uita te si tu la el baga-l in seama pune-i piedica si razi de el ceva de genu asa se va supara si isi va zice in gand oare ce-i cu fata asta si... povestea va continua

1 răspuns:
| Alina_6295 explică:

big grin buna ideia big grin dar nu crezi ca e cam copilaros?