| seker a întrebat:

# heeyy :* vreau si eu un msj pentru prietenul meu. o mica atentie, care sa-l emotioneze love struck si sa-l impresioneze big hug cel mai frumos msj primeste fundita:* multumesc multt!

Răspuns Câştigător
| Bulina_4880 a răspuns:

Nu pot uita privirea ta, nu ma satur niciodata de ea, si cand mi-e dor de ea vine in zbor langa inima mea. nimic nu mi-e aproape asa cum imi esti tu, te simt chiar si in vise si ma trezesc plangand, nimic n-as vrea decat sa-ti vad privirea:X:X

O clipa... fara tine,
Mi se pare-o vesnicie.
Numai Dumnezeu o stie
Cat insemni tu pentru mine.
O durere infinita,
Din lacrimi grele cladita,
Mereu ma impresoara,
Fara tine...
Lucruri moarte ma-nconjoara.
Lacrima ce, nesfarsita se prelinge
Peste chipul intristat si rece,
Pieptul greu ea il atinge
Intr-o clipa ce nu trece.
Puterea ce-am avut, candva,
E-acum in patru colturi risipita,
Lipsit de ea si fara ajutor,
Cand dragostea n-o pot uita,
... Fara tine simt ca mor. :X:X:X

Eu sunt in Tine si Tu esti in Mine, pentru noi nimeni si nimc nu mai exista Te Iubesc din toata Fiinta mea firava si blanda. Un sincer Te Iubesc si spus din inima mea e mai mult si mai presus decat orice altceva.Nimic nu ma poate opri sa te iubesc si nici chiar moartea iubirea noastra e mai presus decat totul cat toate dedicatiile decat toate cuvintele, si numai faptele mele iti dovedesc zi de zi ca Te iubesc, ingerul meu. Te iubesc, eu, Zeita Ta

Ce-ar fi daca intr-o zi nu ti-as mai privi ochii? As innebuni. Si ce-ar fi daca intr-o zi buzele nu mi le-ai mai darui? As ingheta si m-as topi si as muri. Te iubesc cu dor, al tau pentru vesnicie

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Da-ne adresa lui, si toti de pe TPU ii vor trimite mesaje. Va fi foarte impresionat de "imaginatia ta".

| Ririru a răspuns:

Probabil ti se va parea stupid. Dar eu, cu fostul meu prieten, la inceput ii trimiteam mesaje FIX cand nu se astepta "Te iubesc! ". Si functiona. happy

| BLUEishot a răspuns:

Azi-noapte mi-am rugat ingeru sa te pazeasca . dar a venit ma devreme . si l-am intrebat de ce.a zimbit si mi-a zis cu un inger nu poate pazi alt inger.
- Stelele sunt pe cer, la fel si luna, o imbratisare, un zambet, te sarut o data, te sarut de 2 ori, acum e timpul sa treci la somn. Noapte buna ingerul meu!
Privesc catre cer si rog o stea sa te sarute in locul meu, luna sa-ti vegheze somnul iar ingerii sa-ti indulceasca visele… inchide ochii si voi fi langa tine. Te iubesc. Noapte buna!
Nu te gandi la mine… sunt in ochii tai… in mintea ta… in inima
ta… in sufletul tau… oriunde… totusi daca ma vrei… doar inchide ochii si asculta ce iti spun… mi-e dor de tine… noapte buna…
Daca as avea aripi as zbura pana la tine, Daca as putea te-as tine langa mine, Dar eu nu am aripi nici putere, Te am doar pe tine in suflet la mine. Noapte buna!
Cu aripi de fluturas, vine in somn un ingeras si ghici ce are pentru tine? Pupici dulci de la mine ca sa poti dormi mai bine.
As vrea sa fiu o floare in mainile tale, un zambet pe buzele tale, raza de luna care iti spune seara Noapte Buna!
Noapte buna, sper sa visezi ceva frumos si dragut la noapte: pe mine normal, la ce te gandeai?
In acest moment 3,7 miliarde de oameni dorm, 2,3 milioane se indragostesc, 4,1 milioane mananca, dar o singura persoana draguta din toata lumea citeste acest SMS … Noapte Buna!
As vrea sa fiu o floare in mainile tale, un zambet pe buzele tale, raza de luna care iti spune seara noapte buna.
Bat la poarta inimii tale,si ma rog sa-mi deschizi sa intru si sa nu mai ies niciodata.Sa-ti simt fericirea,dragostea,iubirea,sa-ti sarut sufletul,sa-ti alin durerea atunci cand iti este greu.Te iubesc...sa nu uiti niciodata.,noapte buna ingerasul meu frumos

SPER K ti-aU PLACUT laughing BYE :* ;-h FUNDA puppy dog eyes

| Alyyynu a răspuns:

Vrei sa-l impresionezi si sa-l emotionezi, hmm...
cred ca ar merge ceva de genul "Am niste tanga rosi, o bluzita lejera si sunt singura acasa, ce propui sa facem?"
Eu zic ca il va impreiona laughing
sau daca vrei un mesaj mai lung "Buna, ce ai zice daca ti-as spune ca am niste tanga draguti pe mine, niste lumanari parfumate deja aprinse, plus o sticla de vin si cel mai important... sunt singurica acasa?" rolling on the floor
fi si tu creativa.