| AdelinaGeo a întrebat:

Heey! Am nevoie de un mesaj frumos de "La multi ani" pentru o profesoara. Vreau sa fie ceva care sa o emotioneze pana la lacrimi.Este o profesoara de nota 100! Ma puteti ajuta, va rog?!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îi porți o simpatie foarte mare, deci fă-o singură urarea prin expunerea sentimentul de respect pe care îl ai față de ea.
Nu uita, "esențele tari în sticle mici se țin".
Succes!
Pa, pa.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce virstă ai? In ce clasă esti? Niciun mesaj nu o va impresiona pina la lacrimi, trebuie sa i spui ceva din inimă, nu copiat cine stie de unde.