| HappY_5445 a întrebat:

Heh stiu intrebarile poate sunt un pic stranii dar.ma intrebat cineva 1daca ginecologul poate spune ca masturbezi (stimularea clitorului-nu stiu daca am spus bine)? 2daca masturbatia poate aduce dependenta(sorry de intrebari dar nu am stiut sa raspund si acum mii interesant sa vad raspunsul)si ingenere ce urmari are masturbarea?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
1.neah,nici vorba.
2. Da, asta da! Asa ca ai mare grija! Are urmari foarte grave!
http://www.google.ro/......tp?/search
Bafta!

3 răspunsuri:
| Cristinaa_8611 a răspuns:

Si eu am auzit, ca masturbarea poate duce la dependeta, acea persoana poate sa devina obsedata sexualbig grin

nu practic asa ceva, am auzitbig grin

nu iti sugerez sa practici:*

| HappY_5445 explică:

Nu cred ca ma-ti inteles nu practi si nici nu am degind sa o fac ...dooar m-a intrebat cineva si nu am stiut sa-i raspund)

| yOiNgErAsUlTaU a răspuns:

1)da doar daca ala e obsedat si 2)cred ca da