| ItzRivenGod a întrebat:

Am 2 intrebari:
1Daca imi modez playstationul ce avantaje am si ce mi se intampla?
2Daca imi intra in computer un virus trojan sau mai multi ce mi se intampla? Mersi de raspunsuri.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Îți funcționează jocurile piratate tip backup.
2. Pierzi date, PC-ul începe să lucreze mai greu, etc. Ce face un virus în general.

1 răspuns:
| anon2367534564396 a răspuns:

Salut!

Daca iti modezi PlayStaitionul poti sa iei jocuri de pe nat, le pui pe DVD si poti sa le joci la consola.

Citeste http://en.wikipedia.org/wiki/Trojan_horse_(computing) pentru a afla mai multe despre trojeni.