| Esoterik a întrebat:

am 15 ani si am o problema intima penisul meu are o lungime de 11cm credeti c este normal la varsta mea eu nu.

Răspuns Câştigător
| XBlackShadowX a răspuns:

Mha sall da e bine e ft bine 11cm la 15 ani pentru ca stiu eu (din experienta) ca fetele adora penisurile mari

5 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Asa cred si eu.
Dar consider ca daca nu o sa mai repeti sa postezi intrebari de genul, o sa-ti creasca.

| DaniAdrian a răspuns:

Iti zic eu ceva de acum inainte cand iti vine vate o intrebare de genu acesteia, abtine-te pentru ca ne-am saturat sa citim astfel de prostii, cat despre intrebarea ta, nu stiu cat de adevarata e dar stii vorba aia, niciodata nu e prea mult.

| alixD a răspuns:

Stai lin creste el laughing si intr-un fel e normala marimea penisului tau

| SlayMorty a răspuns:

Laba e cea mai buna solutie

| RemusAndrei a răspuns (pentru SlayMorty):

Sa il anunti daca ti-a reusit.