| Gipsy a întrebat:

Hei.

Am intales ca daca ai sub 16 ani nu te poti duce neinsotita de un adult la ginecolog.

Acest adult trebuie sa fie neaparat ruda, parinte etc. cu tine? Sau se poate merge si cu o cunostinta?

2 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Eu am fost la 15 si 16 anisori singura.Nu m-a intrebat nimeni a cui sunt si de unde vin laughing Daca platesti iti fac ce vrei tu pe acolo laughing Nu ai nevoie de insotitor! Ai facut rele si ti-e frica? Ca se va afla?laughing

| furios4you a răspuns:

Daca te duci la o clinica privata si platesti poti sa mergi singura. si cred ca si la doctorul de familie tot gratuit daca esti asigurata