| Helena2011 a întrebat:

Hei! Am o intrebare : Imi place de colegul meu. si el ma place. mi-a spus-o pe fb. Dar el nu ma crede ca il plac. sad si m-a pus sa o dovedesc. nu stiu cum sa o fac! Si scuzati categoria!
Nu vreau raspunsuri fara nici un sens.
Dau fundita!

7 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Asa patesti daca nu il lasi pe el sa faca primul pas.
Cine stie la ce tampenii se gandeste.

| ywar a răspuns:

Pai zi asa - daca ti-o spus ca te place pe FB e Dumnezeul lor. Poate te cere...
Cum sa o dovedesti? Foarte simplu! Renunta la FB si intalneste-te cu oamenii fata in fata, comunica!
Si raspunsul meu are sens daca esti inteligenta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saruta-l.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

La 11 ani ai tai trebuie sa-ti iei mamica de mana sa te insoteasca la baiatul respectiv pentru ai face declaratie de dragoste, in aprilie aveai 11 ani iar acum 13 si jumatate, aolooo?

| octha a răspuns:

Pai cati ani ai? ca sa stiu ce raspuns sa iti dau happy

| octha a răspuns:

Oricum,i-al de mana cand sunteti singuri, uitate in ochii lui si spune-i ca il placi, sau ca il iubesti.si daca rade atunci dai si un sarut