| YusukeUrameshi a întrebat:

La ce ora incepa scoala?

P. S:ma scuzati daca am gresti categoria

P. P. S:nu vreau raspunsuri jet de aici daca nu am spus rasupunsul la categoria correcta

Răspuns Câştigător
| Nikoleta12091209 a răspuns:

La ora 9

10 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Jet de aici! rolling on the floor

| 1n3x a răspuns:

De obicei la ora 9 e deschiderea

| Tsunade99 a răspuns:

Depinde. Daca o sa ai ore de dupa amiaza cred ca de la 12, cel putin asa e la scoala mea, daca nu, la 9. Dar mai bine suna-i dirigu ca stie el sigur.

| ICanSeeAll a răspuns:

Depinde de scoala. Uita-te pe site-ul liceului tau.

| Andreeeeee a răspuns:

La 9. din cate stiu eu.

| bombonika18 a răspuns:

Eu intru la 8. dar acum depinde si de liceutongue

| justMe29 a răspuns:

Depinde:-s...la mine incepe la 8:15big grin

| Iasmiiiiiiiii a răspuns:

Depinde ce clasa estihappyClasele primare incep pe la 8. 8 si ceva.Iar clasele gimnaziale pe la 12happyEu asa stiuhappy

| CoOkiEe a răspuns:

De pinde cati ani ai si la ce scoala /liceu esti! la mine clasele 1-4 incep la 9! ca la gimnaziu unde st eu! la liceu 12!

| Ruxicutza26 a răspuns:

La ora 9.