| anonim_4396 a întrebat:

Hei... Am o poveste mai complicata...
Deci, eu plac un baiat de la mine de la scoala. Tocmai m-am mutat in alta tara, si sunt noua in clasa. Si baiatul respectiv este la mine in clasa.
uneori am senzatia ca se uita la mine cu o anumita privire, dar apoi imi spun ca a fost doar imaginatia mea...
Dar acum, a inceput sa imi placa si de cel mai bun prieten al lui...
nu stiu ce sa ma mai fac... sunt foarte timida...
el sta singur in banca, dar nu am curaj sa il intreb daca pot sa stau cu el...
si apoi mai e si prietenul lui, care de curand e si el in mintea mea si in vise...
va rog, fara raspunsuri de genul ignora-l, pentru ca nu pot sa nu ma mai gandesc la el...
va rooooog din tot sufletul, raspundeti, ca nu mai pot sa mai rabd mult...
iar peste o saptamana e vacanta, si nu voi suporta sa nu il mai vad....sa nu ii mai vad...
merci anticipat...
dau funda, vot, orice...

4 răspunsuri:
| ErrorFound a răspuns:

Prin a 7-a venisera la noi in clasa niste turci(cu schimbul) si toti ne uitam lung la ei ca era ceva nou pentru noi. happy
Am avut si o colega care a plecat in Bucuresti(Stau in Mangalia) si face scoala acolo. happy
In primele zile a fost atinsa de-un d-asta mai pervers si i-a tras o perversa de pe Targu' Ocna de nu s-a vazut. Ai grija la d-astia, mai ales copii. Mereu sunt cu ochii pe "prospaturi".

| Ivanovicius a răspuns:

Fii atenta aici: masturbeaza-te azi cu unu din ei in minte, si maine cu celalalt. La care te exciti mai tare, pe acela il alegi.

| ErikaEri a răspuns:

Cu 2 nu se poate, asta denota o femeie usoara. du-te frate si spune-i totul direct si gata. mai multe pierzi daca nu faci nimic

| Ieedi a răspuns:

Va trebui sa legi pe unul dintre cei doi si sa incerci sa initiezi o relatie daca asta iti doresti. Ori asta ori sa ii dai lui de inteles ca il placi astfel incat sa fie el cel care face primul pas (daca este interesat). Nu cred ca exista alt sfat decat acela sa iti iei inima in dinti si sa vorbesti cu el. Inteleg ca exista riscul ca el sa nu fie interesat (risc ce te impiedica sa initiezi ceva cu el) dar daca vei sta in situatia curenta ai mult mai multe de pierdut. Bafta