| DolceKiss a întrebat:

Buna TPU...Sunt intr-o situatie cam dificila si as vrea sa ma ajutati.Deci imi place de un coleg de clasa.Si in clasa noastra s-a mutat de curand o fata noua care la inceput s-a dat drept prietena mea si mi-a dat sfaturi cu privire la baiatul asta.Si ea m-a facut sa ii spun lui ca il plac.Inainte eu si cu baiatul asta ne intelegeam foarte bine. Acum colega asta a mea tot vorbeste cuo alta fata din clasa despre cum sa ma,, combine cu baiatul pe care il plac,,.Dar s-a dat singura de gol ca de fapt a vrut de la inceput sa ma faca sa nu mai fiu prietena cu baiatul pe care il plac...Si intr-o anumita masura a reusit.Ce sa fac acum? Va rog ajutati-ma pentru ca sunt asa de suparata incat nici sa plang nu pot :'((

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asculta-ti inima si nu te mai lua sau face tot ce iti spun prietenii

| MrAnderson a răspuns:

Salut

Pai...continua ce ai inceput cu baiatul respectiv. Lasa prietena care de fapt nu e prietena.

| mihnulet a răspuns:

Lasa prieteni cand este vorb de chesti de genu asta trebuie sa faci ce iti spune inimasi nu ce iti spun prieteni pentru ca ei habar nau cat de mult il iubesti pe el. deca vrei sa te ajut sa stii daca si el te place timitemi o cerere de ptietenie la id-iul dobregabriel2000@yahoo.comwinking.