| ByByEly a întrebat:

Hei am o problema cu sentimentele mele eu sunt in clasa a VIIIa si imi place de un baiat cu un an mai mic decat mine noi nu suntem cei mai buni prieteni ne tachinam nu prea ne suportam dar nu stiu cum am ajuns sa l plac in fine eu as vrea sa i spun dar sunt putin timida si el cred ca e impreuna cu o alta fata dar nu e sigur.Ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| AndreiAndutzu a răspuns:

Daca il iubesti zii in fata si. Fara rusine ce daca e mai mic? Asta nu e problema important e sa te iubeasca

| ByByEly explică (pentru AndreiAndutzu):

Da dar daca nu ma place?

| AndreiAndutzu a răspuns (pentru ByByEly):

Daca nu te place nul poti obliga! Daca vrei sa vorbim adauga-ma in lista http://www.facebook.com/andrei.andutzu.17

| 17noiembrie a răspuns:

Să înveți pentru examene, dă.