| TeiubescEnorm21 a întrebat:

Hei. Am o problema. V-am mai spus ca m-am indragostit de un prieten bun,si el are prietena si de fapt eu i-am cuplat.in fine!
Acum cam o luna,vorbeam cu el pe mess si i-am zis sa vina la mine sa vedem ce zice. Ei si a zis ca vine. Si de la mine la el e putina distanta si am mers in calea lui. A ajuns la mine in fata casii si ne-am sarutat.
Apoi dupa ce a plecat de la mine l-am condus din nou si pe drum ne tineam de mana si ne sarutam.
Dupa cateva ore imi trimite sms si ma intreaba daca ies afara.Am acceptat si am iesit.Am stat cu el afara 2 ore noaptea,doar noi doi. Si tot timpul ne sarutam. Whatever. Pe messenger vorbeste cu mine foarte frumos,ma alinta.

Deci eu chiar il iubesc! dar nu stiu ce sa cred.E reciproc?
Va rog dati-mi raspunsuri calumea.
Merci TPU. happy

3 răspunsuri:
| Mikami a răspuns:

Da sigur reciprog...nu esti normala

| TeiubescEnorm21 explică:

Adica? raised eyebrows

| Arsene_Adrian_1993 a răspuns:

logic daca el te saruta la greu te place sau iubeste sigur n-ar faceo daca nu tear placea si singura problema e prietena lui worried
funda plz :*