| claudiaenumelemeu a întrebat:

Hei! Am o relatie de 3 ani cu un baiat si il iubesc foarte mult si ne intelegem bine pe toate planurile, atat social, sexual, etc. De curand, prietena mea cea mai buna a dormit la mine si nu stiu cum s-a ajuns sa facem sex. Mi-a placut la nebunie insa ma simt atat de vinovata, cu atat mai mult cu cat stiu ca as repeta experienta. Ce se intampla cu mine?

6 răspunsuri:
| Jhfdfd a răspuns:

A fi bisexual e "excitant" laughing. Si nu-ti fa griji, prietenului tau nu-i va displacea ideea happy. Dar ca sa fie un threesome perfect trebuie ca a treia "roata" trebuie sa fie pur si simplu o straina big grin. Adica gandeste-te va daca ar fi cea mai buna prietena a ta ar insemna sa incepi sa fi geloasa pe ea pentru felul cum se uita prietenul tau la ea si chestii de genul, deci recomand sa fie cineva nu asa de cunoscut prietenului tau happy. Pana atunci toate cele bune, sper ca te-am ajutat big grin!
O seara placuta laughing!

| Jhfdfd a răspuns (pentru Jhfdfd):

Padon scuze, am repetat "trebuie" sad.

| RAY a răspuns:

Bisexualitatea e normala de ce? in primele 6 saptamani suntem bisexeluali asa ca nu te mira e ceva normal, i poti spune nu l-ai inselat pur si simplu dorinta ta sexuala mai alesfind prietena ta sa amplificat mult si poate ca si simti ceva pentru ea ca pentru iubitul tau

| neutrino a răspuns:

Nu se intampla nimic, ai gusturi si placeri multiple.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic. Esti bisexuala. Nu e un capat de tara. Acum urmatoarea intrebare la care ar trebui sa iti raspunzi e daca doresti sa repeti experienta alaturi de prietena ta cea mai buna si de iubitul tau. Daca da propune-i. 95% din barbati nu ar refuza asa ceva. Inainte insa discuta cu prietena ta daca e de acord. Daca da va doresc menaje a tois placut. In dragoste si in razboi orice e permis happy

| Maxnonymus a răspuns:

Nu am inteles... Ai facut sex si cu iubitul si cu prietena in acelasi timp? In 3?
Sau doar tu cu ea?