| anonim_4396 a întrebat:

Hei! am probleme cu glanda (hipo), iar vreau sa incerc sa trag din tigare, este posibil sa afecteze glanda mai rau in viitor (daca ma apuc)

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. La hipotiroidie este interzis fumatul, baut apa rece sau fierbinte. Stiu ca si sotia mea are. Uite si alte explicatii: https://doc.ro/......-interzise

| bhsgy a răspuns (pentru Salontanul):

Doar sunt curioasa ce gust are. macar sa incerc, pot?

| Salontanul a răspuns (pentru bhsgy):

A! asa un fum doua pe saptamana nu deranjeaza. Dar iti spun eu care am fumat peste 30 de ani: nu merita. Devii dependent si nu te mai poti lasa.