| Ionela_Laura_1997 a întrebat:

Hei! Am si eu o problema straight face
In iarna anului trecut, fratele unei pruetene dea-le mele mi-a dat add pe mess, am discutat, ce am discutat si la un moment dat mi-a zis ca lui ii place de mine >:", cu toate ca il cunosteam de vreo 4 ani nu prea vorbeam noi. am mai avut cateva conversatii pe mess si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el. i-am raspuns ca da ( cu toate ca nu stiam mare lucru despre el ), zilele urmatoare a venit la mine la scoala ( eram a 8-a >:" si el a 11-a ) relatia noastra decurgea normal, dar dupa o luna i-am zis ca vreau sa ne despartim x_X, mi-a cerut explicatii i-am spus ca am auzit tot felul de zvonuri, imi pare foarte rau ca m-am despartit de el atunci.Am ramas prieteni, vorbeam destul de des, ne intelegeam bine.
Vara trecuta m-am intalint cu el din nou dupa o perioada destul de lunga, nu simteam nimic pentru el pana atunci, in seara aceea m-a intrebat daca vreau sa fiu iar cu el i-am zis da, dar dupa o zi ne-am despartit, in saptamana aceea m-a mai intrebat de cateva ori daca vreau sa fiu cu el, raspunsul meu a fost de data asta altul, i-am zis ca mai bine la scoala ( intre timp am intrat la acelasi liceu cu el ), dar la liceu a facut rost de o iubita, intalnindu-ma zi de zi cu el, am observat ca se poarta foarte frumos cu mine, diferit de celelalte persoane, toti colegii lui de cate ori ma intalnesc cu ei, ma intreaba de el sau daca trec pe langa el ei incep sa ma strige sa stau cu el sau alte chestii.
Credeti ca mai tine la mine? dau funda( scuzati greselile de ortografie)

Răspuns Câştigător
| TheBlackAng3l a răspuns:

Stii ce? baieti jura multe cand vor ceva, nu zic ca nu a tinut, sau ca nu mai tine, dar trebuie luata si varianta asta in cosiderare:poate nu a tinut..in ziua de azi bagi mana in foc pentru cineva si te arzi rau big grin

5 răspunsuri:
| LineGuide a răspuns:

Normal ca tine la tine, daca toti prietenii lui stiu asta. Poate ca el nu vrea sa mai recunoasca deoarece te-ai comportat destul de urat cu el, dar totusi el tine la tine.Merita o sansa, chiar daca are deja o prietena, eu zic ca tine la tine fara doar si poate.
Mult noroc!

| Ionela_Laura_1997 explică (pentru LineGuide):

Multumesc de raspuns :*
si am uitat sa mentionez ca eu tin enorm la el

| Ionela_Laura_1997 explică (pentru LineGuide):

Iti multumesc pentru raspuns! ( am uitat sa mentionez ca tin enorm la el )

| TheBlackAng3l a răspuns:

Da,dar nu se stie in ce fel. poate tine la tine ca la o amica si nu cum era inainte, sau poate nu, si a vrut sa stea cu tine doar cu un motiv des intalnit in ziua de azi (sex)

| Ionela_Laura_1997 explică (pentru TheBlackAng3l):

Se poate... dar mi-a jurat ca el a tunut cu adevarat la mine big grin( bine dar nu poti fi sigur niciodata )laughing

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru Ionela_Laura_1997):

Stii ce? baieti jura multe cand vor ceva, nu zic ca nu a tinut, sau ca nu mai tine, dar trebuie luata si varianta asta in cosiderare:poate nu a tinut..in ziua de azi bagi mana in foc pentru cineva si te arzi rau big grin