| Ofatacuochiverzi11 a întrebat:

Hei! Am un telefon LG T500 cu o optiune de la Orange Young cu minute, SMS si internet dar problema este atunci cand vreau sa ascult muzica pe YouTube. Apas pe melodia respectiva imi arata ca se incarca, cateva sec. apoi imi spune SUCCES! Atunci cand deschid YouTube-ul imi da eroare interna. Ce as putea face? Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca degeaba au infiintat categoria
Telefonie cei de la TPU, ce cauti la love and sex?

| Lucyos a răspuns:

Cred ca este de la conexiunea de la internet cel mai bine mergi la un Orange Shop, eu asa am rezolvatwinking